IŠMOK

Pasisemk žinių iš įvairių sričių žinovų. Klausyk paskaitų ir būk įkvėptas!

DR. AISTĖ DIRŽYTĖ

„Ką reiškia priimti save, kitus ir gyvenimą“

Ar kada nors yra tekę pagalvoti, kad norėtum būti kitoks? Norėtum kitokios išvaizdos ar asmenybės savybių? Arba gal kada nors svajojai, kad kitas žmogus pasikeistų? Arba apskritai, kad visas gyvenimas būtų kitoks? Jeigu yra tekę taip pagalvoti – tai normalu. Bet karštligiškas noras kažką pakeisti savyje, kituose ar gyvenime gali įsukti į nerimo sūkurį. Kaip atpažinti, kada reikia kasdieniškų pokyčių, o kada didysis pokytis – gebėti priimti save, kitus ir gyvenimą?

VITALIJA NAVICKĖ

„Dėmesingas įsisąmoninimas (mindfulness)

Ar pastebite, kaip pasaulis skuba, lekia, atrodytų, net nėra laiko atsikvėpti? Kaip dažnai mintys mus nuneša į ateitį arba praeitį, dovanodamos nerimą bei liūdesį, o čia ir dabar išbūti tampa misija neįmanoma? Visą tai ir dar daugiau padeda suprasti bei suvaldyti daugybės mokslinių tyrimų patvirtinti dėmesingo įsisąmoninimo (mindfulness) metodai apie kurių naudą galėsite išgirsti sveikatos psichologės ir neurobiologės vedamoje paskaitoje, o praktiškai išmėginti dėmesingo įsisąmoninimo (mindfulness) dirbtuvėse.

Žymantas

„Santykis“

Santykis – tai susitikimas. Svarbiausia turėti gerą santykį su savo kūnu, protu, jausmais ir kvėpavimu, nes šie keturi dalykai sudaro kiekvieną būseną. Na o nuo mūsų būsenos priklauso santykiai su aplinkiniais. Paskaitos metu apžvelgsime vidinius įrankius, kurių pagalba galima susitvarkyti santykius su savimi bei artimaisiais ir gyventi darnoje.

RINGAILĖ BARKAUSKAITĖ

„Atrask savas spalvas“

Dailės terapija – viena iš meno terapijos krypčių, apimanti dailės, psichologijos ir psichoterapijos žinias.Tai būdas reikšti savo mintis, jausmus ir potyrius piešiant, tapant, lipdant ar naudojant kitas meninės raiškos priemones su tikslu atrasti sveikesnį, priimtinesnį žmogui gyvenimo būdą. Dailės terapijos procesui vadovauja dailės terapijos specialistas, kuris padeda žmogui įsijungti į kūrybinį procesą bei jį panaudoti ugdant save ir sprendžiant psichologines problemas.

CLOTILDE SOLANGE

„Žadink kūrybiškumą per meilę sau“

Noriu jus pakviesti į kūrybinę kelionę, kurioje kartu auginsime švelnumą sau, puoselėsime Yin energiją, lavinsime kūrybiškumą, autentiškumą bei vidinę laisvę. Kokias temas tyrinėsime? Meilę sau, autentiškumą, laisvę būti savimi, ką man sako gyvenimiškos pamokos, sąmonės praplėtimas – situacijos matymas iš kito kampo. Visa tai patirsime švelniai, per kūrybinį rašymą, mokymąsi, pasidalinimus, džiaugsmą ir laisvą judesį.

DAIVA DAUNIENĖ

„Juoko Joga“

Kai kūnas juokiasi – protas ilsisi, o siela – džiaugiasi! Daugumai žmonių, kad šie galėtų juoktis reikia priežasties, o ar Tu tiki, kad JUOKTIS be priežasties ĮMANOMA? Juokas yra neracionalus, nelogiškas, padedantis geriau jausti save ir pasaulį bei mažinantis atstumą tarp žmonių reiškinys. Juokas iš esmės yra kontrolės praradimas, todėl nesvarbu, ar juokiamės natūraliai, ar bandome priversti save nusijuokti, kūnas gauna tą pačią naudą. Vesdama juoko jogos sesijas siekiu, kad dalyviai atsivertų, atsipalaiduotų, žaistų, pajaustų laisvę, ČIA ir DABAR akimirkos skonį! Kviečiu susimaišyti juoko kokteilį kartu ir pavaišinti šalia esantį. Rezultatas Jus nustebins!

MINDAUGAS ILČIUKAS

„Dangaus Kūnų pažinimas“

Gamtos ritmu gyvenantis miškininkas ramybę randa tarp paukščių, drugelių ir vilkų. Ornitologas papasakos apie paukščius ir leis susipažinti iš arčiau su paukščių plunksnomis.

VILMA NORVILYTĖ

„Smilkalų gamyba“

Žmonės jau tūkstančius metų žino kaip išgauti aromatus iš kvapių dervų, medienos gabalėlių, žolių, šaknų, žievės, sėklų ir žiedų. Smilkalai laikomi efektyviausia aromaterapine priemone, o jų gamyba – sakraliniu užsiėmimu. Lietuvoje smilkalai nuo seno gaminti iš vaistažolių. Lietuviškuose smilkaluose dažniausiai naudotas gintaras, kadagys ir pelynas. “Tarp samanų” dalinasi prosenelių išmintimi apie augalus, kurie balansuodavo tarp emocijų ir fizinio kūno.

VAIDA KAZĖNAITĖ

„Sapnų gaudyklės“

Tai per mane pasireiškę spalvingi, pakrauti meilės kūriniai. Matau potencialą visada ir visur, tad malonu šiuo jausmu pasidalinti ir su jumis ♡

SIGITA MOCKUTĖ

“Vidinės vizijos piešimas”

Meditatyvus kūrybinis užsiėmimas

Įkvėpta gamtos ir kasdienio gyvenimo potyrių, šie piešiniai yra iš vidinio pasaulio, už asmeninės tapatybės ribų, virpantys giliausiais mano pačios būties sluoksniais ir išreiškiami ant popieriaus.

IGNAS MAŽEIKA

„Treniruoklis PRAVILO“

Treniruoklio pavadinimas reiškia tvarkyti, taisyti, tiesinti. Tvarkome kūną, o per jį ir

dvasią, mintis. Treniruoklis tinka nugaros ir kaklo srities skausmų profilaktikai.

Ištempimo jėga reguliuojama mechaniniu būdu ir didinama palaipsniui, atsižvelgiant į

savijautą ir kūno poreikius.

Unikalus fizioterapinis treniruoklis naudingas visiems, kas nori pagerinti gyvenimo

kokybę, palaikyti teisingą fizinę formą ir gerą protinę veiklą. 

 

Pildoma