IŠGIRSK

Klausykis gražiausios muzikos, kuri įkūnija žodį ir apjungia sielas!

BALTASIS KIRAS

„Solo akustinis pasirodymas“

Baltasis Kiras – tai populiarus gyvos muzikos ansamblis, intensyviai koncertuojantis visoje Lietuvoje, festivaliuose, miestų šventėse, televizijų projektuose. Šiuolaikinė lietuviška estrada jungiama su jausmingu bliuzu, energingu rokenrolu bei plačiomis šypsenomis. Baltasis Kiras save pristato kaip grupę, grojančią rokenrolo muziką, persmelktą lietuvių liaudies gimtojo sodžiaus ilgesio.

TOMORROW INSHALLAH

„Pakeliavę su gamta“

Tomorrow Inshallah muzika gimė iš kelionių oranžiniu autobusiuku. “Pakeliavę su gamta, susiderinę instrumentus pagal saulę, sukūrėme dainas. Tos dainos apie šviesą, tokią, kokia mus nušviečia.

CLOTILDE SOLANGE

„CLOTILDE“

Solange Arzu – tai Vilniuje gyvenanti prancūzė, aktorė ir dainininkė Clotilde Solange. Rigaud sceninis vardas, po kuriuo ji jau kurį laiką kuria autorines dainas.Gimė Prancūzijoje (Montpellier), tačiau pastaruosius 10 metų gyvena Vilniuje ir čia atrado savo muziką. Solange šią šalį taip pat laiko savo namais. Tiek su autorine kūryba, tiek ir su prancūziškų dainų muzikiniu projektu „Solange & Toi“ bei world muzikos soliniu projektu „Clotilde Solange Morhaim“, atlikėja yra surengusi per 30 koncertų įvairiuose Lietuvos miestuose ir festivaliuose. Visas dainas jungiantis aspektas – noras į sielą sugrąžinti vidinę meilės ir harmonijos būseną – sugrįžti namo. „Aš pati turiu ne tik prancūziškų, bet ir žydiškų, turkiškų bei vokiškų šaknų, tad mano naujasis albumas apjungia ir skirtingas kultūras, ir įvairiausius jausmus – pasakoja kaip išmokti priimti ne tik džiaugsmą, bet ir liūdesį bei ilgesį, o taip pat kaip gerbti savo šaknis.“

DISO.KOGNITYVAS

„diso.kognityvas“

Alternatyvaus roko grupė, įsikūrusi 2019 metais Mažeikiuose, susidedanti iš keturių narių ir pamažu šturmuojanti Lietuviškos muzikos sceną. Pirmasis EP formato leidinys “būtybė.” buvo sėkmingas grupės pradžios žingsnis 2019-ais metais, o šių metų lapkritį, žmonės sulaukė ir antrojo, trumpo metro albumo pavadinimu “Istorija apie jį”. Šiais metais (2021-aisiais) grupė ketina įrašinėti rimtesnį, pilno metro albumą, kuris suteiktų galimybę tapti lietuviškosios muzikos industrijos dalimi ir plėsti savo klausytojų ratą. Garse ieško geriausių skambesių, nesistengiančių įtikti konkretiems žanrams ar tikslinėms auditorijoms. Gerai skambanti muzika, įtikinanti jausminė transliacija ir artimas kontaktas su klausytoju – geriausiai apibūdina grupės kryptį ir filosofiją.
Your chair Mrs. Smith

YOUR CHAIR MRS. SMITH

„Your Chair. Mrs, Smith!“

Tai jauna, prieš du metus susikūrusi alternatyvaus roko grupė iš Klaipėdos. Anot vaikinų, pagrindinis jų tikslas – džiuginti bei motyvuoti savo klausytojus jų kuriama muzika. Young, wild & free – taip save įvardija grupės nariai, pažadėję visus nustebinti ATRASK festivalio metu.
Grūviai

GRŪVIAI

„Grūviai“

Groja svingą/džiazą/soulą, o savo repertuare maišo autorines dainas ir žymiausius minėtų žanrų atlikėjų (Duke Elington, Nina Simone, Stevie Wonder) kūrinius. Nors grupės muzikinis kelias prasidėjo dar Varėnoje, toliau savo veiklą jie tęsia Vilniuje. Šiuo metu grupė susideda iš aštuonių sielų, gyvenančių skirtingais dalykais, bet visos jos save atranda muzikoje: Roneta Saveiskytė (vokalas), Donatas Viaževičius (trimitas), Aurelijus Kauneckis (saksofonas), Antanas Daugėla (trombonas), Gabija Vareikaitė (klavišiniai), Aidas Tamulevičius (gitara), Tomas Stonys (bosinė gitara) ir Kipras Čėsna (būgnai).

PILDOMA