Privatumo politika

Ši privatumo politika paskutinį kartą atnaujinta 2021 m. kovo 10 d.

Norėdami patekti į festivalį, turite įsigyti bilietą. Bilietą galite įsigyti iš anksto tinklapyje Atraskfestivalis.lt per bilietų pardavimo platformą Tickets.Paysera.lt, kurią administruoja UAB Paysera LT. Bilietą galite įsigyti viso festivalio metu kasoje prie festivalio vartų.

Kiekvienas bilietas turi unikalų kodą, todėl gali būti panaudotas tik vieną kartą. Rekomenduojama saugoti bilietą, kol jis nebus sėkmingai panaudotas. Pinigai už įsigytus bilietus negrąžinami, išskyrus COVID-19 skirsnyje nustatytus atvejus. Festivalio organizatoriai pasilieka teisę keisti bilietų kainodarą be išankstinio įspėjimo.

ATRASKFESTIVALIS.LT – bendras MB Matomumas, vystymas ir optimizavimas, Įm. k. 305107386, Adresas Paliuliškių g. 5, Paliuliškės, LT13100 Vilnius ir renginių organizatoriaus Kasparo Bagdono projektas. Tinklapio operatorius, MB Matomumas, vystymas ir optimizavimas, kontaktinis asmuo Vytautas Paukštelis, +37065540949.

Užtikriname Jūsų pateiktų asmeninių duomenų saugumą – įdiegėme patikimas saugos priemones, kad užtikrintume informacijos apsaugą nuo neteisėtos prieigos, neteisėto jos pakeitimo, atskleidimo ar sunaikinimo, t.y. serverį papildomai administruoja IT saugumo specialistas, duomenų bazės su BDAR susijusiais duomenimis saugomos slaptažodžiais apsaugotose duomenų kaupimo sistemose. Darbo procesą ir tvarką organizuojame taip, kad būtų užtikrintas saugus kompiuterinių duomenų ir / ar dokumentų bei jų archyvų tvarkymas.

Jei kreipiatės į mus, lankydamiesi mūsų internetinėje svetainėje, informacija, kurią gauname iš Jūsų:

 • dominančios paslaugos pavadinimas;
 • vardas, pavardė;
 • telefono nr.;
 • el. pašto adresas.

Šią informaciją pateikiate pildydami užklausos formas. 

  

 • El. pašto adresas

Šią informaciją pateikiate siekdami užsiregistruoti naujienų prenumeratai. 

 

Surinktą asmeninę informaciją mes naudosime siekdami atsakyti į jūsų paklausimus, siųsti informaciją ir naujienlaiškius, susijusius su ATRASK festivaliu.

 

Jei kreipiatės į mus naudodamiesi socialiniais tinklais, Jums lankantis ATRASK socialinių tinklų paskyrose, pavyzdžiui Facebook, Instagram (įskaitant pranešimus, laukelių Like ir Follow naudojimą bei kitą komunikaciją), kontroliuoja socialinio tinklo valdytojas.

 

Informaciją iš jūsų gauname ir tuomet, kai bendraujate su mumis telefonu, elektroniniu paštu ar susitikimų metu. Jums susisiekus elektroniniu paštu, mes išsaugosime susirašinėjimo duomenis UAB Interneto vizija suteiktame serveryje.

 

Bilietų pirkimo informaciją administruoja ir kontroliuoja UAB Paysera LT.

Kai lankotės mūsų internetinėje svetainėje serveriai renka šią informaciją: Jūsų IP adresą, aplankytus puslapius, registruoja, kokį turinį peržiūrėjote. Šiuo būdu surinkta informacija nėra naudojama jūsų asmeniui identifikuoti.

Slapukas (žyma) yra mažas failas, sudarytas iš raidžių ir skaitmenų (mažesnis nei 1 kB), kurį mūsų tinklapis prašo Jūsų naršyklės (pavyzdžiui, Internet Explorer, Chrome, Firefox, Safari ar Opera) išsaugoti Jūsų kompiuteryje arba mobiliajame įrenginyje. Slapukas prisimena Jūsų veiksmus bei prioritetus ir leidžia Jums kaip įmanoma patogiau naršyti mūsų svetainėje, pavyzdžiui, žaibiškai pakrauti tinklapį pakartotinai. Be slapukų negalėtumėte naudotis visomis mūsų svetainės funkcijomis.

Mes saugome Jūsų pateiktus asmeninius duomenis ne ilgiau, negu to reikalauja duomenų tvarkymo tikslai ar numato teisės aktai, jeigu juose yra nustatytas ilgesnis duomenų saugojimo terminas.

 • paslaugoms teikti ir joms tobulinti;
 • informuoti apie festivalį;
 • atsakyti į užklausas bei klausimus;
 • valdyti paslaugas bei vertinti naudojimąsi jomis; 
 • optimizuoti Jūsų patirtį naudojantis mūsų paslaugomis; 
 • užtikrinti Jūsų buvimą prenumeratorių sąraše;
 • išsiaiškinti naudojimąsi įvairiomis mūsų paslaugų sritimis ir jų populiarumą.

 

Mes renkame Jūsų asmens duomenis tik nurodytais, aiškiais ir teisėtais tikslais ir netvarkome Jūsų asmens duomenų jokiais būdais, kurie būtų nesuderinami su šiais tikslais.

 • turite teisę pateikti užklausą bei užsiregistruoti naujienlaiškių prenumeratai;
 • turite teisę apriboti mūsų siunčiamus elektroninius laiškus arba jų atsisakyti;
 • elektroninių laiškų prenumeratos atsisakyti galite spustelėdami kiekviename elektroniniame laiške pateikiamą tokio atsisakymo nuorodą;
 • turite teisę nemokamai naudotis turiniu, kuris pateikiamas mūsų internetinėje svetainėje;

Esate atsakingi už pateikiamų duomenų tikslumą ir aiškumą. Mes nebūsime atsakingi už žalą ar nuostolius, kurie kils dėl pateiktos netikslios/klaidingos informacijos.

Mes pasiliekame teisę bet kada ir be įspėjimo pakeisti šią Privatumo politiką, paskelbdami reikiamus pakeitimus. Tokie pakeitimai įsigalioja iškart po to, kai jie yra paskelbiami.

Jei kyla klausimų dėl šios Privatumo politikos ar dėl mūsų naudojamų informacijos rinkimo ir sklaidos būdų, kreipkitės į mus elektroniniu paštu info@atraskfestivalis.lt arba tel. +370 655 40 949 (Vytautas Paukštelis)