PROGRAMA

Susipažink, kokie atradimai tavęs laukia ATRASK!

  • 07.01
  • 07.02
  • 07.03
  • 07.04
  • 07.05
12:00Festivalio vartai atsidaro
12:00-18.00Įsikurimas - Bendravimas - Pramogos
18:00Festivalio atidarymas
18:30Vakarienė ir Poilsis
  
08:00Lėtas rytinis bėgimas su pokalbiais
09:00Pusryčiai
10:00-13:00Užsiėmimai
 RENATA BARTULIENĖ - Amuletų gamyba
 CLOTILDE SOLANGE - Žadink kūrybiškumą per meilę sau
 ŽYMANTAS - Santykis
13:00-15:00Pietūs ir Poilsis
15:00 - 18:00Užsiėmimai
 RINGAILĖ BARKAUSKAITĖ - Atrask savas spalvas
 LAIMINGAS FLAMINGAS - Savų eco maišelių gamyba
 ŽYGIMANTAS IR SAULĖ - Autentiško Ryšio dirbtuves​
 LINAS MATULIS - Judesio Dirbtuvės
18:00 - 20:00Vakarienė ir Poilsis
20:00 - 23:30Vakaro programa
 TOMORROW INSHALLAH - Pakeliavę su gamta
 CLOTILDE SOLANGE - The Long Way Home
 MIGLE MARKULYTĖ - Sąmoningo judesio dirbtuvės
08:00VYTAUTAS PAUKŠTELIS - Rytinis bėgimas
09:00Pusryčiai
10:00-13:00Užsiėmimai
 SERGEJ SPIRIDONOV - Balanço na Ginga Capoeira
 VILMA NORVILYTĖ - Smilkalų gamyba
 DAIVA DAUNIENĖ - „Juoko Joga“
13:00 - 15:00Pietūs ir poilsis
15:00 - 18:00Užsiėmimai
 IGNAS GENYS - Stuburas ir širdis (Seminaras vyrams)
 VITALIJA NAVICKĖ - Dėmesingas įsisąmoninimas (mindfulness) ir jo teikiamos naudos
 VILMA NORVILYTĖ - Smilkalų gamyba
 DR. IGNAS ŠATKAUSKAS - Šamaniškas pasaulėvaizdis pagal vakarų filosofiją
18:00 - 20:00Vakarienė ir Poilsis
20:00 - 00:00Vakaro programa
 diso.kognityvas
 BALTASIS KIRAS - Solo akustinis pasirodymas
 LINAS ir IGNAS - Naktinės Judesio dirbtuvės
08:00VYTAUTAS PAUKŠTELIS - Rytinis bėgimas
09:00Pusryčiai
10:30-13:00Užsiėmimai
 MINDAUGAS ILČIUKAS​ - Paukščiai ir jų prisitaikymas gamtoje​
 MILDA LOMANIENĖ - Iš miesto į gamtą
 GUSTĖ JUKNEVIČIŪTĖ - Šūnų instinktai - kas tai?
 RAMINTA KABELKAITĖ - Stovėjimas ant vinių
13:00 - 15:00Pietūs ir poilsis
15:00 - 17:00Užsiėmimai
 VAIDA KAZĖNAITĖ - Sapnų Gaudyklės
 SIGITA MOCKUTĖ - Vidinės vizijos piešimas
 LINAS MATULIS - „Judesio Dirbtuvės“
18:00 - 20:00Vakarienė ir poilsis
20:00-23:30Vakaro programa
 KAROLINA PETROVSKAJA - Judesio Dirbtuvės
 AGOTA - Kanklės
 YOUR CHAIR MRS. SMITH - Your Chair. Mrs, Smith!
09:00Pusryčiai
11:00-12:00Festivalio uždarymas
ATRADIMAS

30+ Mokytojų, 10+ atlikėjų, meno instaliacijos, šūsnis naujų pažinčių.

AUGIMAS

Santykiai, sveikatingumas, meilė sau, saviraiška, joga, psichologija, filosofija, dėmesingumas, sportas.

POILSIS

Programa sudaryta su pertraukomis pilnavertiškam gulėjimui ant pievos tam, kad žydėtum.

GAMTA

Ypatinga vieta.
Tai slėnis regioniniame parke, kuriame nestinga žalumos, miško, upės, šaltinių.

ŠOKIAI

Koncertai bei judesio ir šokio dirbtuvės vykstančios kasdien padės sulaukėti ir išsilaisvinti.

KŪRYBA

Dailės terapijos, rankdarbių bei smilkalų gamyba. Emocijos bei mintys virs menu.

STOVYKLA

Stovyklavimas tarp miško, tvenkinio ir upių, po milijonų žvaigždučių dangumi.

RAMYBĖ

Pasibaigus šokiams, vidurnaktį - įsivyrauja ramybė.

VAIKŲ ERDVĖ

Čyru vyru erdvėje vaikų laukia dirbtuvės, žaidimai ir atrakcijos. Balansuojant susikaupimą bei šėliones.

SAUGI APLINKA

Alkoholio ir kitų bet kokių svaigalų nepropaguojame. Mes linkę sukurti saugią aplinką bei pozityvią energiją.

MAUDYNĖS
Atgaiva upės tėkmėse.

ŠALTINIS

Geriamu vandeniu pasirūpino gamta. Jums tereiks pasirūpinti talpomis

DR. AISTĖ DIRŽYTĖ

Ką reiškia priimti save, kitus ir gyvenimą

Ar kada nors yra tekę pagalvoti, kad norėtum būti kitoks? Norėtum kitokios išvaizdos ar asmenybės savybių? Arba gal kada nors svajojai, kad kitas žmogus pasikeistų? Arba apskritai, kad visas gyvenimas būtų kitoks? Jeigu yra tekę taip pagalvoti – tai normalu. Bet karštligiškas noras kažką pakeisti savyje, kituose ar gyvenime gali įsukti į nerimo sūkurį. Kaip atpažinti, kada reikia kasdieniškų pokyčių, o kada didysis pokytis – gebėti priimti save, kitus ir gyvenimą?

MINDAUGAS ILČIUKAS​

Paukščiai ir jų prisitaikymas gamtoje

Iš viso šiuo metu kolekcijoje yra 3500 plunksnų vienetų, priklausančių 107 rūšims. Didžiausia turima plunksna – jūrinio erelio (50 cm), o mažiausio paukščio – nykštuko (4,5 cm). Pačios mažiausios kolekcijoje turimos plunksnos yra žvirblinių paukščių dengiamosios vos kelių milimetrų ilgio. Retų rūšių paukščių plunksnos: juodasis gandras, uralinė pelėda, vapsvaėdis, pelėsakalis. Plunksnos padeda paukščiams ne tik užsimaskuoti ir pasislėpti perintiems ant žemės, o kiti kaip tik – demonstruoja ryškias spalvas gindami savo teritoriją.

DR. IGNAS ŠATKAUSKAS

Šamaniškas pasaulėvaizdis pagal vakarų filosofiją

Kalbėsime nuolatos atsižvelgami į mums artimą baltišką bendravimo su vėlėmis palikimą kaip tąsą kažkada gyvavusios vietinės tradicijos, kurią vengiame vadinti šamanizmu, nes lietuvių kalboje ir įsivaizduojamybėje išliko raganų, krivių, vaidilų, žynių ir kitų autentiškų įvaizdžių. Kita vertus, kas domisi Lietuvos filosofija, žino, kokį neigiamą atspalvį šamano sąvokai yra suteikęs Arvydas Šliogeris, tuo atverdamas vieną didžiausių savo filosofijos trūkumų. Nepaisant to, apie šamanizmą kalbėsime visai kitame, XXI amžiaus filosofinės antropologijos kontekste, kuris nepalyginamai atviresnis prigimtinių pasaulėvaizdžių turiniams.

 

MILDA LOMANIENĖ

Iš miesto į gamtą

Būna, kad norisi gamtos. Vos ankstų rytą atsikėlus basomis praeiti ryto rasa, vakarais klausytis varlių operų, lietingomis dienomis vidumi patirti lietų ir su džiaugsmu stebėti kaip darže dygsta pirmosios morkos. Ką daryti, kai esi ant asfalto augintas ir neįsivaizduoji, o kaip visgi praktiškai atrodo tas gyvenimas gamtoje? Taigi noriu su Jumis pasidalinti savo praktika ir atradimais sukauptais per septynerius metus gyvenimo sodyboje. Pasidalinsiu kaip išmokau ištisus metus praustis tvenkinyje, miegoti pavėsinėje, o svarbiausia džiaugtis kasdiena.

ŽYMANTAS

Santykis

Santykis – tai susitikimas. Svarbiausia turėti gerą santykį su savo kūnu, protu, jausmais ir kvėpavimu, nes šie keturi dalykai sudaro kiekvieną būseną. Na o nuo mūsų būsenos priklauso santykiai su aplinkiniais. Paskaitos metu apžvelgsime vidinius įrankius, kurių pagalba galima susitvarkyti santykius su savimi bei artimaisiais ir gyventi darnoje.

VITALIJA NAVICKĖ

Dėmesingas įsisąmoninimas

Ar pastebite, kaip pasaulis skuba, lekia, atrodytų, net nėra laiko atsikvėpti? Kaip dažnai mintys mus nuneša į ateitį arba praeitį, dovanodamos nerimą bei liūdesį, o čia ir dabar išbūti tampa misija neįmanoma? Visą tai ir dar daugiau padeda suprasti bei suvaldyti daugybės mokslinių tyrimų patvirtinti dėmesingo įsisąmoninimo (mindfulness) metodai apie kurių naudą galėsite išgirsti sveikatos psichologės ir neurobiologės vedamoje paskaitoje, o praktiškai išmėginti dėmesingo įsisąmoninimo (mindfulness) dirbtuvėse.

CLOTILDE SOLANGE

Žadink kūrybiškumą per meilę sau.

Noriu jus pakviesti į kūrybinę kelionę, kurioje kartu auginsime švelnumą sau, puoselėsime Yin energiją, lavinsime kūrybiškumą, autentiškumą bei vidinę laisvę. Kokias temas tyrinėsime? Meilę sau, autentiškumą, laisvę būti savimi, ką man sako gyvenimiškos pamokos, sąmonės praplėtimas – situacijos matymas iš kito kampo. Visa tai patirsime švelniai, per kūrybinį rašymą, mokymąsi, pasidalinimus, džiaugsmą ir laisvą judesį.

DAIVA DAUNIENĖ

Juoko Joga.

Kai kūnas juokiasi – protas ilsisi, o siela – džiaugiasi! Daugumai žmonių, kad šie galėtų juoktis reikia priežasties, o ar Tu tiki, kad JUOKTIS be priežasties ĮMANOMA? Juokas yra neracionalus, nelogiškas, padedantis geriau jausti save ir pasaulį bei mažinantis atstumą tarp žmonių reiškinys. Juokas iš esmės yra kontrolės praradimas, todėl nesvarbu, ar juokiamės natūraliai, ar bandome priversti save nusijuokti, kūnas gauna tą pačią naudą. Vesdama juoko jogos sesijas siekiu, kad dalyviai atsivertų, atsipalaiduotų, žaistų, pajaustų laisvę, ČIA ir DABAR akimirkos skonį! Kviečiu susimaišyti juoko kokteilį kartu ir pavaišinti šalia esantį. Rezultatas Jus nustebins!

GUSTĖ JUKNEVIČIŪTĖ

Šunų instinktai – kas tai?

Kodėl šunys vejasi dviratininkus? O už skanų kasnelį išduotu šeimininką? O gal atvirkščiai, šeimininkui išėjus už durų, šunelis pradeda kaukti ir draskyti namus? Kas sukelia šias, tokias skirtingas, emocijas? Į šiuos klausimus atsakysiu ir šios paskaitos metu supažindinsiu jus, kokią įtaką daro instinktai mūsų šunelių kasdieniniame gyvenime – kokius sunkumus jie gali sukelti, ir kokią naudą duoti.

IGNAS GENYS

Stuburas ir širdis. Seminaras vyrams

Ko verta tavo jėga, jei bijai pažiūrėti savo vidinei tiesai į akis? Kam tau dvasios jautrumas, jei neturi jėgos, kad jį atneštum į pasaulį? Kad būtume iš tikrųjų autentiški, turime būti jautrūs savo vidiniams impulsams (emocijoms, pojūčiams, nuojautoms). Taisyklė paprasta: nežinodamas, ką jaučiu, neturiu jokių šansų pažinti savo giliausius poreikius. Nežinodamas savo poreikių, tenkinsių kitų poreikius pamindamas tai, kas man svarbu.

RAMINTA KABELKAITĖ

Stovėjimas Ant Vinių

Stovėjimas ant vinių tai praktika skirta ir kūnui ir sielai. Mūsų pėdose yra apie 72 tūkst nerinių galūnėlių ir šios galūnėlės yra stimuliuoja tam tikrus organus ir jų grupes, todėl po praktikos atkreipkite dėmesį į savo pėdas, galbūt kai kuriems jūsų organams reikia daugiau dėmesio? Kaip bebūtų keista tačiau pastovus stovėjimas ant vinių ramina protą. Kūnas išmoksta susidoroti su skausmo pojūčiu, susitelkti į vieną svarbesnį tikslą, taip nuraminant minčių avilį. Taip treniruojama valia, ištvermė, tolerancija skausmui. Po praktikos jaučiamas lengvumo, švarumo pojūtis, kuris stovint pastoviai išliks, taip viduje palaikant nuolatinę energijos tėkmę.

KAROLINA PETROVSKAJA

Judesio Dirbtuvės

Pažinti save ir savo kūną per muziką ir šokį kvies Karolina. Šauni ir besišypsanti siūlys net gi du skirtingus užsiėmimus – house šokio stiliaus pamokėlę visiems norintiems prisiliesti prie klub. šokių kultūros ir judesio dirbtuves – megsime dialogą tarp kūno, proto ir sielos.

SERGEJ SPIRIDONOV

Balanço na Ginga Capoeira

Nori susipažinti su Capoeira ar tiesiog pasimankštinti? Geriau pažinti savo kūną, patobulinti lankstumo, balansavimo, kovos ar kitus įgūdžius? Artimiau susipažinti su braziliška capoeiros kultūra jos muzika bei instrumentais? O gal nori tiesiog smagiai praleisti laiką? Puiki galimybę visa tai padaryti šio festivalio metų.

Užsiėmimą taip pat ves: Andrei Novikov ir Karina Surpina

LINAS MATULIS

Naktinės judesio dirbtuvės: Portalas į kitą tikrovę

Kada paskutinį kartą Tu leidai sau šokti absoliučiai laisvai, visu savimi?
Ne taip “kaip reikia”; ne taip kaip “gerai atrodo iš šono” – taip, kaip to nori gyva paslaptis,
sniaudžianti giliai Tavyje.
Tavo kūnas yra biotechnologijos šedevras, kurį evoliucija, Dievas, gamta kūrė ištisus 3.5
milijardo metų – kiek daug paslapčių, keistenybių, mįslių užrakinta jame?..
Kas nutinka, kai Tu leidi sau judėti absoliučiai laisvai, pagal gražiausius Žemės ritmus,
ištisą valandą arba dvi, kartu su dar keliomis dešimtimis – ar net keliais šimtais – šokančių
džiaugsmo karių, po begaliniu, žvaigždėtu vasaros dangumi?..
Kai Tavo kūnas ir muzika vis labiau perima valdymą; kai Tavo kasdienis protas vis labiau
rimsta ir tolsta, užleisdamas vietą intuicijai, netikėtumui ir džiaugsmui; kai Tavimi pradeda
pulsuoti ne kraujas, o gyva paslaptis…
..atsiveria portalas į kitą tikrovę, kurioje Tu gali tapti bet kuom.
Tam, kad keliautum savo vidinės begalybės takais, pažintum jos gelmėse slypinčias
paslaptis ir pasidalintum jomis su kitais.
Susitikime!.. Kitoje šokių portalo pusėje, gražiausioje vasaros naktyje, jau šį savaitgalį.


Užsiėmimą taip pat ves: Ignas Karlonas

MIGLE MARKULYTĖ

Sąmoningo judesio dirbtuvės

. Tai kelionė per savo kūną, pro dar neatrastus, o gal užmiršus kampelius, tai judesys, kuris, būdamas toks įprastas ir įgimtas dažnai lieka nepastebimas. Sąmoningo judesio dirbtuvės apjungia skirtingas judesio praktikas, nuo kvėpavimo stebėjimo pratimų iki kontaktinės improvizacijos įkvėptos sinchronizacijos su kitu. Tai erdvė pažinimui ir tyrinėjimui, į kurią tereikia atsinešti smalsumą.

VYTAUTAS PAUKŠTELIS

Bundantis bėgimas

Yra dviejų žmonių tipai – vyturiai ir pelėdos. O kuriam priklausote Jus? Argi nebūsite vyturys? Nepatingėkite atsikelti ir prasimankštinti. Kviečiame į rytinį bėgimą kartu su Paukštautu. Kiekvieną festivalio dieną 8.30 val. ryto turėsite galimybę pasitikti jau pabudusią saulę ir užkaitinti savo kūną naujai įspūdžių kupinai dienai. Batelius užsidedam ir lekiam į trasą!

ŽYGIMANTAS IR SAULĖ

Autentiško Ryšio dirbtuves

Vedame žaidimus, praktikas, kurios ugdo įgūdžius, kaip organiškas smalsumas ir empatija, reikalingus greitai sukurti gilų, prasmingą tarpasmeninį ryšį. Sukuriame dalyviams saugią erdvę, kur pokalbiai paversti sąmoningu užsiėmimu, turinčiu aiškiais taisykles, apibrėžtas ribas ir struktūrą, skirtą artimam ryšiui užmegzti, ugdo ilgalaikes komunikacijos kompetencijas.

KRISTINA ŠILINSKIENĖ

Žolininkystė

Naktižiedė didžiąją dalį savo veiklos skiria mokymams ir praktiniams užsiėmimams apie lietuviškus laukinius augalus, kaip juos pažinti, kada rinkti ir kaip panaudoti maistui, pirties reikmenims bei kosmetikai gaminti. Remdamasi lietuviškomis pasakomis, senoviniais liaudies medicinos receptais ir tradicijomis atskleidžia kitokį požiūrį į mus supančių augalų pasaulį.

GRETA BUKANTYTĖ

Poi sukimo ir gamybos dirbtuvės

Prieš daugelį metų Naujojoje Zelandijoje vietiniai maorių gyventojai naudojo Poi sukimo technikas, siekdami sustiprinti rankas bei išlavinti viso kūno koordinaciją. Tinkamai įvaldžius medžiaginius Poi yra tinkamai pasiruošiama šokiui su ugnimi, naudojant specialius ugniai pritaikytus įrankius. Šį savaitgalį kartu išmoksime pasigaminti nuosavus medžiaginius Poi ir žengsime pirmuosius žingsnelius Naujosios Zelandijos gyventojų maorių šokio ritmu.

DANIEL

Inipi ceremonija

Atsijungęs nuo visų tinklų, jau 30 metų praktikuojantis Inipi pirties meistras Daniel praves fizinio, emocinio ir dvasinio apsivalymo garais ceremoniją. Daniel dalinasi, kad Inipi kilęs iš dviejų žodžių Inyan ir Tipi, kurie reiškia namas su akmenimis. Ceremonija trunka 2-3 valandas.

IGNAS MAŽEIKA

Treniruoklis PRAVILO

Treniruoklio pavadinimas reiškia tvarkyti, taisyti, tiesinti. Tvarkome kūną, o per jį irdvasią, mintis. Treniruoklis tinka nugaros ir kaklo srities skausmų profilaktikai.Ištempimo jėga reguliuojama mechaniniu būdu ir didinama palaipsniui, atsižvelgiant įsavijautą ir kūno poreikius.Unikalus fizioterapinis treniruoklis naudingas visiems, kas nori pagerinti gyvenimo kokybę, palaikyti teisingą fizinę formą ir gerą protinę veiklą. 

RINGAILĖ BARKAUSKAITĖ

Atrask savas spalvas

Ringailė Barkauskaitė – meniškos sielos žmogus, besibeldžiantis į vidinius sielos klodus per dailės terapiją. Dailės terapija sujungia dailę ir psichoterapiją bei paverčia tai gydomojo pobūdžio menu. Ringailė pakvies leisti spontaniškai kūrybai, emocijoms bei mintims lietis spalvomis. Nebūtina turėti meninių įgūdžių ar patirties. Šis užsiėmimas visai ne apie talento atradimą (nors galimai atrasime jumyse užsislėpusius menininkus), o apie smalsesnį žvilgsnį į pasaulį.

VILMA NORVILYTĖ

Smilkalų gamyba

Žmonės jau tūkstančius metų žino kaip išgauti aromatus iš kvapių dervų, medienos gabalėlių, žolių, šaknų, žievės, sėklų ir žiedų. Smilkalai laikomi efektyviausia aromaterapine priemone, o jų gamyba – sakraliniu užsiėmimu. Lietuvoje smilkalai nuo seno gaminti iš vaistažolių. Lietuviškuose smilkaluose dažniausiai naudotas gintaras, kadagys ir pelynas. “Tarp samanų” dalinasi prosenelių išmintimi apie augalus, kurie balansuodavo tarp emocijų ir fizinio kūno.

SIGITA MOCKUTĖ

Vidinės vizijos piešimas

Meditatyvus kūrybinis užsiėmimas

Įkvėpta gamtos ir kasdienio gyvenimo potyrių, šie piešiniai yra iš vidinio pasaulio, už asmeninės tapatybės ribų, virpantys giliausiais mano pačios būties sluoksniais ir išreiškiami ant popieriaus.

VAIDA KAZĖNAITĖ

Sapnų gaudyklės

Tai per mane pasireiškę spalvingi, pakrauti meilės kūriniai. Matau potencialą visada ir visur, tad malonu šiuo jausmu pasidalinti ir su jumis ♡

RENATA BARTULIENĖ

Amulėtų gamyba

Leisime kūrybai lietis laisvai. Pradėsime nuo širdies vėliau apjungdami protą. Gaminsime mus saugantį amuletą pripildytą šviesos. Svarbiausia šių dirbtuvių esmė bus išsiaiškinti, kuom tai skiriasi nuo paprasto rankdarbio. Kaip jis gimsta, kaip jis veikia. Amuletas, kaip daiktas, jis gali būti visoks, svarbu, kad būtų galimybė jį turėti šalia, kai Jums to prireiks. 
 
Tad iki susitikimo dirbtuvėse!

BALTASIS KIRAS

Solo akustinis pasirodymas

Baltasis Kiras – tai populiarus gyvos muzikos ansamblis, intensyviai koncertuojantis visoje Lietuvoje, festivaliuose, miestų šventėse, televizijų projektuose. Šiuolaikinė lietuviška estrada jungiama su jausmingu bliuzu, energingu rokenrolu bei plačiomis šypsenomis. Baltasis Kiras save pristato kaip grupę, grojančią rokenrolo muziką, persmelktą lietuvių liaudies gimtojo sodžiaus ilgesio.

TOMORROW INSHALLAH

Pakeliavę su gamta

Tomorrow Inshallah muzika gimė iš kelionių oranžiniu autobusiuku. “Pakeliavę su gamta, susiderinę instrumentus pagal saulę, sukūrėme dainas. Tos dainos apie šviesą, tokią, kokia mus nušviečia.

CLOTILDE SOLANGE

The Long Way Home

Solange Arzu – tai Vilniuje gyvenanti prancūzė, aktorė ir dainininkė Clotilde Solange. Rigaud sceninis vardas, po kuriuo ji jau kurį laiką kuria autorines dainas.Gimė Prancūzijoje (Montpellier), tačiau pastaruosius 10 metų gyvena Vilniuje ir čia atrado savo muziką. Solange šią šalį taip pat laiko savo namais. Tiek su autorine kūryba, tiek ir su prancūziškų dainų muzikiniu projektu „Solange & Toi“ bei world muzikos soliniu projektu „Clotilde Solange Morhaim“, atlikėja yra surengusi per 30 koncertų įvairiuose Lietuvos miestuose ir festivaliuose. 

Your chair Mrs. Smith

YOUR CHAIR MRS. SMITH

Your Chair. Mrs, Smith!

Tai jauna, prieš du metus susikūrusi alternatyvaus roko grupė iš Klaipėdos. Anot vaikinų, pagrindinis jų tikslas – džiuginti bei motyvuoti savo klausytojus jų kuriama muzika. Young, wild & free – taip save įvardija grupės nariai, pažadėję visus nustebinti ATRASK festivalio metu.

DISO.KOGNITYVAS

„diso.kognityvas“

„diso.kognityvas“ – Lietuvos muzikos sceną šturmuojanti alternatyvaus roko grupė. Debiutavusi 2019 metų rudenį su pirmuoju mini albumu „Būtybė“, šiais metais išleidžia naują mini albumą su singlu „Sutikau tą žmogų“.

agotaa

AGOTA ZDANAVIČIŪTĖ

Kanklinės kompozicijos

Sąlytis su muzika prasidėjo nuo lietuviškojo folkloro dar vaikystėje. Tada pirmą kartą ir susipažino su kanklėmis. Tačiau vėliau kankles naujai atrado ir įnėrė į jų magiją nuo2006 metų. Savo muzikavimą per lietuvių, o vėliau ir kitų tautų folklorą pradėjo ir tebetęsia grupės SEN SVAJA ir folkloro projekto LAIMINGUO veikloje. Muzikantė veda individualias kanklių pamokas ir kanklių ratus, kuriuose gimsta naujos kompozicijos persmelktos lietuvių liaudies dainomis ir sutartinėmis. Savo solo muzikavimus pradėjo nuo 2017 metų pavasario. Kanklinės kompozicijos persipynusios lietuviškų sutartinių, lietuvių liaudies dainų motyvais nugramzdina į pasakų pasaulio gelmę. Agota tiki, kad kankliavimas it klaidžiojimas stebuklingoje girioje besiklausant užslėptų jos garsų. Atsiversi – išgirsi.

an

AUGUSTINAS NAŠLĖNAS

Tylios Šventovės

Tylios Šventovės – tai audiovizualinė instaliacija, susidedanti iš 80 minučių video filmo ir 5.1 erdvinio garso takelio. Šiame projekte bendradarbiauju su savo kraštiečiu, multimedijos menininku, Viliumi Jokubaičiu (www.vilo.fm). Vilius šiuo metu gyvena Glasgow mieste, Didžiojoje Britanijoje, kur dėsto garso režisūrą Glasgow SAE institute.

KASPARAS BAGDONAS

Baltų Raštai

Dekoracijos gimusios senai. Įkvėptos Lietuvos miškų ir tolimųjų džiunglių patirčių. Per dešimtemtį instaliacijos apkeliavusios virš dešimt šalių puoš “Atrask” festivalio erdves.   

KARIJOTAS MYKOLAS VILYS

"Flower sticks"

Žongliravimo žaidimai, “Flower Sticks” gamyba. (Gamybai reikalinga registracija*)

VAIDA KAZĖNAITĖ

„Muzikinių instrumentų gamyba“ (vaikams iki 8 metų) ​

Lietaus vamzdeliai, barškučiai, bugneliai gaminami perdirbant medžiagas, riešutus. 

NEIMINTA KIŠKYTĖ

Išlaisvinsime kūrybą su vaikais, atrasime didžiausius troškimus kurdami vizijų lentą, puošime drabužius su tekstiliniais dažais, lipdysime iš ore džiūstančio molio ir virsime gyvūnais piešdami veidus kartu!