PROGRAMA

Susipažink, kokie atradimai tavęs laukia ATRASK!

PASKAITOS - IŠMOK
DIRBTUVĖS - PATIRK

DR. AISTĖ DIRŽYTĖ

„Ką reiškia priimti save, kitus ir gyvenimą“

Ar kada nors yra tekę pagalvoti, kad norėtum būti kitoks? Norėtum kitokios išvaizdos ar asmenybės savybių? Arba gal kada nors svajojai, kad kitas žmogus pasikeistų? Arba apskritai, kad visas gyvenimas būtų kitoks? Jeigu yra tekę taip pagalvoti – tai normalu. Bet karštligiškas noras kažką pakeisti savyje, kituose ar gyvenime gali įsukti į nerimo sūkurį. Kaip atpažinti, kada reikia kasdieniškų pokyčių, o kada didysis pokytis – gebėti priimti save, kitus ir gyvenimą?

VITALIJA NAVICKĖ

„Dėmesingas įsisąmoninimas (mindfulness) ir jo teikiamos naudos“

Ar pastebite, kaip pasaulis skuba, lekia, atrodytų, net nėra laiko atsikvėpti? Kaip dažnai mintys mus nuneša į ateitį arba praeitį, dovanodamos nerimą bei liūdesį, o čia ir dabar išbūti tampa misija neįmanoma? Visą tai ir dar daugiau padeda suprasti bei suvaldyti daugybės mokslinių tyrimų patvirtinti dėmesingo įsisąmoninimo (mindfulness) metodai apie kurių naudą galėsite išgirsti sveikatos psichologės ir neurobiologės vedamoje paskaitoje, o praktiškai išmėginti dėmesingo įsisąmoninimo (mindfulness) dirbtuvėse.

Žymantas

„Santykis“

Santykis – tai susitikimas. Svarbiausia turėti gerą santykį su savo kūnu, protu, jausmais ir kvėpavimu, nes šie keturi dalykai sudaro kiekvieną būseną. Na o nuo mūsų būsenos priklauso santykiai su aplinkiniais. Paskaitos metu apžvelgsime vidinius įrankius, kurių pagalba galima susitvarkyti santykius su savimi bei artimaisiais ir gyventi darnoje.

RINGAILĖ BARKAUSKAITĖ

„Atrask savas spalvas“

Dailės terapija – viena iš meno terapijos krypčių, apimanti dailės, psichologijos ir psichoterapijos žinias.Tai būdas reikšti savo mintis, jausmus ir potyrius piešiant, tapant, lipdant ar naudojant kitas meninės raiškos priemones su tikslu atrasti sveikesnį, priimtinesnį žmogui gyvenimo būdą. Dailės terapijos procesui vadovauja dailės terapijos specialistas, kuris padeda žmogui įsijungti į kūrybinį procesą bei jį panaudoti ugdant save ir sprendžiant psichologines problemas.

CLOTILDE SOLANGE

„Žadink kūrybiškumą per meilę sau“

Noriu jus pakviesti į kūrybinę kelionę, kurioje kartu auginsime švelnumą sau, puoselėsime Yin energiją, lavinsime kūrybiškumą, autentiškumą bei vidinę laisvę. Kokias temas tyrinėsime? Meilę sau, autentiškumą, laisvę būti savimi, ką man sako gyvenimiškos pamokos, sąmonės praplėtimas – situacijos matymas iš kito kampo. Visa tai patirsime švelniai, per kūrybinį rašymą, mokymąsi, pasidalinimus, džiaugsmą ir laisvą judesį.

DAIVA DAUNIENĖ

„Juoko Joga“

Kai kūnas juokiasi – protas ilsisi, o siela – džiaugiasi! Daugumai žmonių, kad šie galėtų juoktis reikia priežasties, o ar Tu tiki, kad JUOKTIS be priežasties ĮMANOMA? Juokas yra neracionalus, nelogiškas, padedantis geriau jausti save ir pasaulį bei mažinantis atstumą tarp žmonių reiškinys. Juokas iš esmės yra kontrolės praradimas, todėl nesvarbu, ar juokiamės natūraliai, ar bandome priversti save nusijuokti, kūnas gauna tą pačią naudą. Vesdama juoko jogos sesijas siekiu, kad dalyviai atsivertų, atsipalaiduotų, žaistų, pajaustų laisvę, ČIA ir DABAR akimirkos skonį! Kviečiu susimaišyti juoko kokteilį kartu ir pavaišinti šalia esantį. Rezultatas Jus nustebins!

MINDAUGAS ILČIUKAS​

„Dangaus Kūnų pažinimas“

Gamtos ritmu gyvenantis miškininkas ramybę randa tarp paukščių, drugelių ir vilkų. Ornitologas papasakos apie paukščius ir leis susipažinti iš arčiau su paukščių plunksnomis.

IGNAS MAŽEIKA

„Treniruoklis PRAVILO“

Treniruoklio pavadinimas reiškia tvarkyti, taisyti, tiesinti. Tvarkome kūną, o per jį irdvasią, mintis. Treniruoklis tinka nugaros ir kaklo srities skausmų profilaktikai.Ištempimo jėga reguliuojama mechaniniu būdu ir didinama palaipsniui, atsižvelgiant įsavijautą ir kūno poreikius.Unikalus fizioterapinis treniruoklis naudingas visiems, kas nori pagerinti gyvenimo kokybę, palaikyti teisingą fizinę formą ir gerą protinę veiklą. 

VILMA NORVILYTĖ

„Smilkalų gamyba“

Žmonės jau tūkstančius metų žino kaip išgauti aromatus iš kvapių dervų, medienos gabalėlių, žolių, šaknų, žievės, sėklų ir žiedų. Smilkalai laikomi efektyviausia aromaterapine priemone, o jų gamyba – sakraliniu užsiėmimu. Lietuvoje smilkalai nuo seno gaminti iš vaistažolių. Lietuviškuose smilkaluose dažniausiai naudotas gintaras, kadagys ir pelynas. “Tarp samanų” dalinasi prosenelių išmintimi apie augalus, kurie balansuodavo tarp emocijų ir fizinio kūno.

SIGITA MOCKUTĖ

“Vidinės vizijos piešimas”

Meditatyvus kūrybinis užsiėmimas

Įkvėpta gamtos ir kasdienio gyvenimo potyrių, šie piešiniai yra iš vidinio pasaulio, už asmeninės tapatybės ribų, virpantys giliausiais mano pačios būties sluoksniais ir išreiškiami ant popieriaus.

VAIDA KAZĖNAITĖ

„Sapnų gaudyklės“

Tai per mane pasireiškę spalvingi, pakrauti meilės kūriniai. Matau potencialą visada ir visur, tad malonu šiuo jausmu pasidalinti ir su jumis ♡

MUZIKA - IŠGIRSK

BALTASIS KIRAS

„Solo akustinis pasirodymas“

Baltasis Kiras – tai populiarus gyvos muzikos ansamblis, intensyviai koncertuojantis visoje Lietuvoje, festivaliuose, miestų šventėse, televizijų projektuose. Šiuolaikinė lietuviška estrada jungiama su jausmingu bliuzu, energingu rokenrolu bei plačiomis šypsenomis. Baltasis Kiras save pristato kaip grupę, grojančią rokenrolo muziką, persmelktą lietuvių liaudies gimtojo sodžiaus ilgesio.

TOMORROW INSHALLAH

„Pakeliavę su gamta“

Tomorrow Inshallah muzika gimė iš kelionių oranžiniu autobusiuku. “Pakeliavę su gamta, susiderinę instrumentus pagal saulę, sukūrėme dainas. Tos dainos apie šviesą, tokią, kokia mus nušviečia.

CLOTILDE SOLANGE

„The Long Way Home“

Solange Arzu – tai Vilniuje gyvenanti prancūzė, aktorė ir dainininkė Clotilde Solange. Rigaud sceninis vardas, po kuriuo ji jau kurį laiką kuria autorines dainas.Gimė Prancūzijoje (Montpellier), tačiau pastaruosius 10 metų gyvena Vilniuje ir čia atrado savo muziką. Solange šią šalį taip pat laiko savo namais. Tiek su autorine kūryba, tiek ir su prancūziškų dainų muzikiniu projektu „Solange & Toi“ bei world muzikos soliniu projektu „Clotilde Solange Morhaim“, atlikėja yra surengusi per 30 koncertų įvairiuose Lietuvos miestuose ir festivaliuose. Visas dainas jungiantis aspektas – noras į sielą sugrąžinti vidinę meilės ir harmonijos būseną – sugrįžti namo. „Aš pati turiu ne tik prancūziškų, bet ir žydiškų, turkiškų bei vokiškų šaknų, tad mano naujasis albumas apjungia ir skirtingas kultūras, ir įvairiausius jausmus – pasakoja kaip išmokti priimti ne tik džiaugsmą, bet ir liūdesį bei ilgesį, o taip pat kaip gerbti savo šaknis.“

DISO.KOGNITYVAS

„diso.kognityvas“

Alternatyvaus roko grupė, įsikūrusi 2019 metais Mažeikiuose, susidedanti iš keturių narių ir pamažu šturmuojanti Lietuviškos muzikos sceną. Pirmasis EP formato leidinys “būtybė.” buvo sėkmingas grupės pradžios žingsnis 2019-ais metais, o šių metų lapkritį, žmonės sulaukė ir antrojo, trumpo metro albumo pavadinimu “Istorija apie jį”. Šiais metais (2021-aisiais) grupė ketina įrašinėti rimtesnį, pilno metro albumą, kuris suteiktų galimybę tapti lietuviškosios muzikos industrijos dalimi ir plėsti savo klausytojų ratą. Garse ieško geriausių skambesių, nesistengiančių įtikti konkretiems žanrams ar tikslinėms auditorijoms. Gerai skambanti muzika, įtikinanti jausminė transliacija ir artimas kontaktas su klausytoju – geriausiai apibūdina grupės kryptį ir filosofiją.

Your chair Mrs. Smith

YOUR CHAIR MRS. SMITH

„Your Chair. Mrs, Smith!“

Tai jauna, prieš du metus susikūrusi alternatyvaus roko grupė iš Klaipėdos. Anot vaikinų, pagrindinis jų tikslas – džiuginti bei motyvuoti savo klausytojus jų kuriama muzika. Young, wild & free – taip save įvardija grupės nariai, pažadėję visus nustebinti ATRASK festivalio metu.

Grūviai

GRŪVIAI

„Grūviai“

„Grūviai“ Groja svingą/džiazą/soulą, o savo repertuare maišo autorines dainas ir žymiausius minėtų žanrų atlikėjų (Duke Elington, Nina Simone, Stevie Wonder) kūrinius. Nors grupės muzikinis kelias prasidėjo dar Varėnoje, toliau savo veiklą jie tęsia Vilniuje. Šiuo metu grupė susideda iš aštuonių sielų, gyvenančių skirtingais dalykais, bet visos jos save atranda muzikoje: Roneta Saveiskytė (vokalas), Donatas Viaževičius (trimitas), Aurelijus Kauneckis (saksofonas), Antanas Daugėla (trombonas), Gabija Vareikaitė (klavišiniai), Aidas Tamulevičius (gitara), Tomas Stonys (bosinė gitara) ir Kipras Čėsna (būgnai).

MENINĖS INSTALIACIJOS - PAJAUSK

AUGUSTINAS NAŠLĖNAS

„Tylios Šventovės“

Tylios Šventovės – tai audiovizualinė instaliacija, susidedanti iš 80 minučių video filmo ir 5.1 erdvinio garso takelio. Šiame projekte bendradarbiauju su savo kraštiečiu, multimedijos menininku, Viliumi Jokubaičiu (www.vilo.fm). Vilius šiuo metu gyvena Glasgow mieste, Didžiojoje Britanijoje, kur dėsto garso režisūrą Glasgow SAE institute.

KASPARAS BAGDONAS

„BALTŲ ŽENKLAI“

Baltų ženklų instaliacijos

ČYRU VYRU VAIKŲ ERDVĖ

NEIMINTA KIŠKYTĖ

INFORMACIJA RUOŠIAMA

VAIDA KAZĖNAITĖ

„Muzikinių instrumentų gamyba“ (vaikams iki 8 metų)

Lietaus vamzdeliai, barškučiai, bugneliai gaminami perdirbant medžiagas, riešutus. 

KARIJOTAS MYKOLAS VILYS

"FLOWER STICKS"

Žongliravimo žaidimai, “Flower Sticks” gamyba.

(Gamybai reikalinga registracija*)

PRAMOGOS - PAILSĖK

Pildoma

ŽYMANTAS

„Santykis“

Santykis – tai susitikimas. Svarbiausia turėti gerą santykį su savo kūnu, protu, jausmais ir kvėpavimu, nes šie keturi dalykai sudaro kiekvieną būseną. Na o nuo mūsų būsenos priklauso santykiai su aplinkiniais. Paskaitos metu apžvelgsime vidinius įrankius, kurių pagalba galima susitvarkyti santykius su savimi bei artimaisiais ir gyventi darnoje.

VITALIJA NAVICKĖ

„Dėmesingas įsisąmoninimas“

Ar pastebite, kaip pasaulis skuba, lekia, atrodytų, net nėra laiko atsikvėpti? Kaip dažnai mintys mus nuneša į ateitį arba praeitį, dovanodamos nerimą bei liūdesį, o čia ir dabar išbūti tampa misija neįmanoma? Visą tai ir dar daugiau padeda suprasti bei suvaldyti daugybės mokslinių tyrimų patvirtinti dėmesingo įsisąmoninimo (mindfulness) metodai apie kurių naudą galėsite išgirsti sveikatos psichologės ir neurobiologės vedamoje paskaitoje, o praktiškai išmėginti dėmesingo įsisąmoninimo (mindfulness) dirbtuvėse.

ŽYMANTAS

„Santykis“

Santykis – tai susitikimas. Svarbiausia turėti gerą santykį su savo kūnu, protu, jausmais ir kvėpavimu, nes šie keturi dalykai sudaro kiekvieną būseną. Na o nuo mūsų būsenos priklauso santykiai su aplinkiniais. Paskaitos metu apžvelgsime vidinius įrankius, kurių pagalba galima susitvarkyti santykius su savimi bei artimaisiais ir gyventi darnoje.

VITALIJA NAVICKĖ

„Dėmesingas įsisąmoninimas“

Ar pastebite, kaip pasaulis skuba, lekia, atrodytų, net nėra laiko atsikvėpti? Kaip dažnai mintys mus nuneša į ateitį arba praeitį, dovanodamos nerimą bei liūdesį, o čia ir dabar išbūti tampa misija neįmanoma? Visą tai ir dar daugiau padeda suprasti bei suvaldyti daugybės mokslinių tyrimų patvirtinti dėmesingo įsisąmoninimo (mindfulness) metodai apie kurių naudą galėsite išgirsti sveikatos psichologės ir neurobiologės vedamoje paskaitoje, o praktiškai išmėginti dėmesingo įsisąmoninimo (mindfulness) dirbtuvėse.