SAUGI ERDVĖ FESTIVALYJE

„Atrask“ festivalio prioritetų yra mūsų dalyvių saugumas. Planuojame susimatyti nuo liepos 1 d., užtikrinant maloniai ir saugiai praleistą laiką. Organizuodami ir vykdydami savo veiklą viso festivalio metu, mes norime užtikrinti visų dalyvių saugumą.
Kviečiame susipažinti!

COVID-19 (atnaujinta birželio 29 d.)

⛑ Nesame masinis renginys, sėdimų vietų nėra, kaukių tokioje atviroje erdvėje devėti nereikia. Esame kiekvienas atsakingas už save ir kitus, tad naudokitės visomis Jums žinomomis rekomendacijomis, kurios nepakenktų kitų sveikatai. Į festivalio erdvę galite patekti tik su įsigytais bilietais https://atraskfestivalis.lt/bilietai

Apie maitinimą skaitykite ATRASK festivalio gide https://atraskfestivalis.lt/gyvenimas/

SAUGI ERDVĖ

Mes darome viską, kas įmanoma, kad visi jaustųsi saugiai ir patogiai. Festivalio metu veiks pirmos pagalbos punktas, apie vykstantį festivalį pranešta atsakingoms tarnyboms. Tačiau kiekvienas pats atsako už savo gerovę, tad rūpinkites savo bei savo aplinka festivalyje. Taip pat festivalio organizatoriai neatsako už Jūsų daiktus ir sveikatą. Jei kyla klausimų dėl saugumo, susisiekite su festivalyje savanoriaujančiais asmenimis ar kreipkitės į festivalio informacijos centrą.

SVAIGALAI

Alkoholio ir kitų bet kokių svaigalų nepropaguojame. Mes linkę sukurti saugią aplinką bei pozityvią energiją, todėl festivalio metu alkoholiu nebus prekiaujama. Pasiliekame teisę konfiskuoti alkoholio perteklių, siūlome apskritai jo neturėti. Festivalyje draudžiama būti apsvaigus nuo bet kokių svaigalų. Jei esate neblaivūs, būsite išprašyti be galimybės sugrįžti. Festivalyje veiks pirmos pagalbos punktas, tad esant reikalui galėsime padėti, iškviesti greitąją pagalbą.

Į festivalį draudžiama įnešti stiklinę tarą.

Būkime sąmoningi ir rūpinkimes vieni kitų sveikata.

Visas taisykles rasite čia