Svarbi žinia dėl apribojimų!

⛑ Jau žinome, kad nuo liepos 1 dienos į festivalį priimsime visus norinčius, tačiau galios keli apribojimai, apie kuriuos norime pranešti. Jie gali tik dar labiau sušvelnėti.

Visų pirma, festivalio teritorijoje judėjimas – laisvas, tačiau reikalaujamos kaukės. Mes manome, kad tai neteisinga 😒, dviprasmiška, nes pavyzdžiui šiuo metu Palangos pliažuose be jokių apribojimų saule, maistu ir jūra mėgaujasi šimtai tūkstančių žmonių 🤔. Nemanome, kad mūsų festivalis su planuojamu 300-400 svečių kelia didesnę grėsmę visuomenės saugumui 🧐. Tad šią problemą spręsime arba apribodami scenos zoną, pavyzdžiui, metras iki scenos, kur bus privalomos kaukės, ☑️ o toliau neprivalomos, o taip pat tikimės, kad atsiras, švenčiančių vestuves, ir kadangi festivalis vyks privačioje teritorijoje, darysime privačią šventę drauge, kad nekiltų teisinių nesklandumų.

Antra, pagal esamus sprendimus festivalio zonoje maitintis greičiausiai bus negalima, o tai kelia dar daugiau papildomų klausimų. Tad maitinimą iškeliame už festivalio ribų toje pačioje privačioje teritorijoje, ☑️ maistas bus tiekiamas išsinešimui.

Jei jaučiatės blogai, kviečiame prieš festivalį pasitikrinti.

Turite pasiūlymų? Rašykite, komentuokite!

Iki malonaus ir gero!