TAISYKLĖS

Festivalio vartai atidaromi, bilietų prekyba festivalio zonoje (numatoma) pradedama liepos 1 d., ketvirtadienį, 12 valandą. Festivalis uždaromas liepos 5 d., 12 valandą. Viso festivalio metu lankytojai privalo dėvėti specialias apyrankes, kurios bus išduodamos nusipirkus bilietą. Festivalis vyksta privačioje valdoje, todėl pašaliniams be išankstinio leidimo ne festivalio metu, teritorijoje būti draudžiama. Asmenys patekę į festivalio zoną be atitinkamo leidimo iš festivalio organizatorių arba neturintys galiojančių apyrankių, bus patraukti atsakomybėn pagal galiojančius Lietuvos Respublikos įstatymus. Festivalio teritorijoje ir jos prieigose draudžiama turėti stiklinės taros, bet kokių draudžiamų medžiagų, ginklų įrankių ir pan. Festivalis koordinuojamas kartu su visomis atitinkamomis prižiūrinčiomis valstybinėmis įstaigomis įskaitant policija.

Festivalio organizatoriai pasilieka teisę keisti programą ir festivalio trukmę pagal aplinkybes.

Norėdami patekti į festivalį, turite įsigyti bilietą. Bilietą galite įsigyti iš anksto tinklapyje Atraskfestivalis.lt per bilietų pardavimo platformą Tickets.Paysera.lt, kurią administruoja UAB Paysera LT. Bilietą galite įsigyti viso festivalio metu kasoje prie festivalio vartų.

Kiekvienas bilietas turi unikalų kodą, todėl gali būti panaudotas tik vieną kartą. Rekomenduojama saugoti bilietą, kol jis nebus sėkmingai panaudotas. Pinigai už įsigytus bilietus negrąžinami, išskyrus COVID-19 skirsnyje nustatytus atvejus. Festivalio organizatoriai pasilieka teisę keisti bilietų kainodarą be išankstinio įspėjimo.

Dėl susiklosčiusios situacijos, atsižvelgiant į Lietuvos Respublikos renginių organizavimo paslaugų teikimo susijusius įstatymus, pasiliekame galimybę perkelti festivalį į kitą datą arba atšaukti. Tokiu atveju galite pasirinkti ar Jums bus grąžinami pinigai, ar panaudosite jau įsigytą bilietą įvyksiančiam festivaliui kita data. Jei festivalis būtų perkeliamas arba atšaukiamas, susijusi informacija skelbiama nedelsiant tinklapyje Atraskfestivalis.lt, Fecebook paskyroje „Atrask“.

Festivalio metu bus įgyvendintos visos rekomendacinės priemonės pagal Lietuvos Respublikoje galiojančią tvarką, kad visi lankytojai ir dalyviai jaustųsi saugiai, patogiai ir maloniai. Pailsėkite bei pasinerkite į turiningą patirtį gamtoje. Daugiau apie saugumą festivalyje

Mes darome viską, kas įmanoma, kad visi jaustųsi saugiai ir patogiai. Festivalio metu veiks pirmos pagalbos punktas, apie vykstantį festivalį pranešta atsakingoms tarnyboms. Tačiau kiekvienas pats atsako už savo gerovę, tad rūpinkites savo bei savo aplinka festivalyje. Taip pat festivalio organizatoriai neatsako už Jūsų daiktus ir sveikatą. Jei kyla klausimų dėl saugumo, susisiekite su festivalyje savanoriaujančiais asmenimis ar kreipkitės į festivalio informacijos centrą.

 

Festivalio metu veiks aikštelė ribotam kiekiui automobilių. Norint įsigyti vietą parkingui turite sumokėti vienkartinę rinkliavą (15 €). Parkingo bilietą galite įsigyti internetu arba festivalio kasoje viso festivalio metu. Sumokėjus rinkliavą, gaunamas parkingo bilietas, už kurį suteikiama vieta automobilių parkingo aikštelėje (užregistruojamas valstybinis numeris). Neužregistruotos transporto priemonės be įsigyto parkingo bilieto iš festivalio teritorijos iškeliamos. Nekorektiškai paliktų transporto priemonių savininkai traukiami atsakomybėn nustatyta LR įstatymų tvarka.

 

Festivalyje veiks nedidelis kemperių parkelis, rinkliava už kemperį €40. Kemperiams galioja tos pačios parkingo taisyklės kaip ir automobiliams.

 

Dėl itin ribotos vietos parkingui, kviečiame atvykti be automobilių.

Alkoholio ir kitų bet kokių svaigalų nepropaguojame. Mes linkę sukurti saugią aplinką bei pozityvią energiją, todėl festivalio metu alkoholiu nebus prekiaujama. Pasiliekame teisę konfiskuoti alkoholio perteklių. Festivalyje draudžiama būti apsvaigus nuo bet kokių svaigalų. Jei esate neblaivūs, būsite išprašyti be galimybės sugrįžti. Festivalyje veiks pirmos pagalbos punktas, tad esant reikalui galėsime padėti, iškviesti greitąją pagalbą.  

Į festivalį draudžiama įnešti stiklinę tarą.

Būkime sąmoningi ir rūpinkimes vieni kitų sveikata.

Festivalio teritorijoje kurti laužą, išskyrus nustatytose laužavietės vietose, draudžiama.

Festivalio metu veiks „Čyru vyru“ vaikų erdvė, kurioje galėsite palikti savo vaikus. Šią erdvę prižiūrės festivalio savanoriai, tačiau rekomenduojame reguliariai aplankyti, o prireikus ir visą laiką prižiūrėti savo vaikus. 

Festivalio savanoriai neatsako už Jūsų vaikus.

ATRASK festivalis draugiškas tiems gyvūnams, kurie gali socializuotis. Gyvūnų šeimininkai atsako už paliktus turtus, elgesį ir padarytą žalą. .

Mes tikime džiaugsmu ir saviraiškos laisve, tačiau žmogaus laisvė turėtų būti pagarbi žmonėms ir gamtai. Festivalio metu skatiname rūšiuoti, todėl žemėlapio stende rasite visus rūšiavimo konteinerių postus. 

 

Festivalio teritorijoje ir jos prieigose šiukšlinti draudžiama.